РАСПОРЕД БОГОСЛУЖЕЊА

 

Мај 2017.

 

 

 

9533644_orig03.05. Среда

Свети Николај Жички (пренос моштију)

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

Парохијска слава


ib11806.05. Субота

Свети великомученик Георгије – Ђурђевдан

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib355807.05. Недеља

Св.Тавита

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


ib64012.05. Петак

Свети Василије Острошки Чудотворац

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib57913.05. Субота

Свети апостол Јаков Зеведејев

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

 


ib15214.05. Недеља

Свети преподобни Пафнутије Боровски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib13518.05. Четвртак

Света великомученица Ирина

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib129620.05. Субота

Спомен појаве Часног Крста у Јерусалиму. Св.Нил Сорски.

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib18321.05. Недеља

Свети апостол и јеванђелист Јован Богослов

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib367222.05. Понедељак

Свети Николај Чудотворац Мирликијски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib111023.05. Уторак

Свети апостол Симон Зилот

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib13624.05. Среда

Свети Кирил и Методије Равноапостолни – Свети Ћирило и Методије

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib337525.05. Четвртак

Вазнесење Господње – Спасовдан

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib427227.05. Субота

Свети мученик Исидор

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib427828.05. Недеља

Свети преподобни Пахомије Велики

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib232301.06. Четвртак

Владимирска икона Божије Мајке. Св. Димитрије Донски.

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib331803.05. Субота

Свети цар Константин и царица Јелена

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib337504.06. Недеља

Силазак Светог Духа на апостоле – Педесетница – Тројице

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


 

 

Април 2017.

vinjetica

 

28209.p01.04. Субота. Похвала Пресветој Богородици (Субота Акатиста)

Св. Хрисант и Дарија. 

10:00 – Литургија. Похвала Пресветој Богородици (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)
18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib222602.04. Недеља 4-а Великог поста. 

Преп.Марија Египатска

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


ib149403.04. Понедељак

Св.Серафим Вирицки

19:30 – Заједничко богослужење Великог повечерја и дружење после службе са парохијом оца Франциска у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.


ib414204.04. Уторак

Св. свештеномученик Василије презвитер анкирски

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


ib414305.04. Среда

Св. свештеномученик Никон

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


ib320806.04. Четвртак

Св.Артемон, епископ селевкијски

18:00 – Свеноћно бдење на празник Благовести

 


ib340307.04. Петак

Благовести

09:00 – 3, 6 и 9 час, вечерња са литургијом Св.Јована Златоустог (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib7208.04. Субота

Лазарева субота

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib341509.04. Недеља 6-а Великог поста

Цвети

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib447410.04. Велики Понедељак

18:00 – Исповест (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 


ib447711.04. Велики уторак

18:00 – Исповест (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 


ib342512.04. Велика среда

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

19:30 – Света тајна јелеосвећења (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)


ib117913.04. Велики четвртак

09:00 – Вечерња са литургијом Св.Василија Великог

18:00 – Јутрење. Читање 12 Страсних Јеванђеља

 


ib118214.04. Велики петак

09:00 – Царски часови

17:00 – Вечерња са изношењем плаштанице

18:00 – Јутрење Великог петка са Чином погребења


ib118715.04. Велика субота

09:00 – Вечерња са литургијом Св.Василија Великог. После литургије освештање ускршњих јаја (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576) .

23:00 – Освештање ускршњих јаја (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576).

23:15 – Канон на уношење плаштанице (у наставку, тачно у поноћ – Ускршње јутрење са литургијом) – (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576) .


ib6716.04. Недеља. Ускрс.

00:00 – Ускршње јутрење са литургијом (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

После литургије (око 02:30), ручак у парохијској сали! 

Молба свима да донесу шта могу од хране и пића.


249-0020.04. Четвртак

Свети преподобни Нил Сорски

18:00 – Ускршње јутрење

 


253-0021.04. Петак

Свети апостоли Иродион, Агав, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермије

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib418922.04. Субота

Свети мученик Евпсихије

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)
18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib451523.04. Недеља (Томина) 

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

14:00 – Парастос на руском гробљу

 


262-0025.04. Уторак

Свети преподобни Исаак Сирин II

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


269-0027.04. Четвртак

Свети Мартин исповедник, папа Римски

19:00 – Молебни канон Пресветој Богородици (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


273-0029.04. Субота

Свети мученик Сава Готски

19:00 – Концерт хора „Coro ortodoxo de Santiago“ у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.

Концерту ће уз остале госте присуствовати митрополит Чилеански Сергије  (Антиохијски патријархат), митрополит Аргентински и Јужноамерички Игнатије (Московски патријархат), и епископ Антоније (Московски патријархат).


5654-0030.04. Недеља

Свети преподобни Зосима и Саватије Соловецки

10:00 – Архијерејска литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

Богослужењем началствује митрополит Игнатије, уз саслуживање владике Антонија из Москве.


МАРТ 2017.

 

vinjetica

 

 

5397-0001.03. Среда. Прва недеља Великог поста.

Св.Флавијан

08:30 – Великопосно јутрење, часови и Литургија пређеосвећених дарова

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем


105-0002.03. Четвртак

Св.Агатија

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем

 


ib317103.03. Петак

Св.Лав, папа Римски

08:30 – Великопосно јутрење, часови и Литургија пређеосвећених дарова

 


103-0004.03. Субота

Св.Теодор Тирон

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib339105.03. Недеља 1-а Великог поста. Победа Православља

Преподобни Лав Катански

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


114-0006.03. Понедељак

Свети Евстатије, архиепископ антиохијски

19:30  – Заједничко богослужење Великог повечерја и дружење после службе са парохијом оца Франциска у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.


117-0007.03. Уторак

Многи мученици у Евгенији, близу Цариграда

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


120-0008.03. Среда

Свети свештеномученик Поликарп, епископ смирнски

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


122-0008.03. Четвртак

Обретеније главе светог Јована Крститеља

19:00 – 9. час и Литургија пређеосвећених дарова

 


126-0011.03. Субота

Свети Порфирије, епископ гаски

10:00 – Литургија и парастос (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


130-0012.03. Недеља. Недеља 2-га Великог поста.

Свети преподобни Тит Печерски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


134-0013.03. Понедељак

Свети Василије исповедник

19:30 – Заједничко богослужење Великог повечерја и дружење после службе са парохијом оца Франциска у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.


139-0014.03. Уторак

Света преподобномученица Евдокија

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


 

ib36215.03. Среда

Икона Божије Мајке „Државна“

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


147-0016.03. Четвртак

Свети мученици Евтропије, Клеоник и Василиск

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


150-0017.03. Петак

Свети преподобни Герасим

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


2000-0018.03. Субота

Свети мученик Конон Исавријски

10:00 – Литургија и парастос (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


5502-0019.03. Недеља 3-а Великог поста. Крстопоклона.

Проналазак Часног и животворног Крста и часних клинаца од стране свете царице Јелене

 

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


160-0020.03. Понедељак

Светих седам свештеномученика Херсонских

19:30 – Заједничко богослужење Великог повечерја и дружење после службе са парохијом оца Франциска у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.


162-0021.03. Уторак

Свети преподобни Теофилакт, епископ никомидијски

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


164-0022.03. Среда

Светих Четрдесет мученика у Севастији

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


167-0023.03. Четвртак

Свети мученик Кодрат Коринтски и други с њим

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


170-0024.03. Петак

Свети Софроније, патријарх јерусалимски

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


175-0025.03. Субота

Свети Григорије Двојеслов, папа римски. Свети преподобни Симеон Нови Богослов.

10:00 – Литургија и парастос  (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


176-0026.03. Недеља 4-а Великог поста.

Свети Никифор, патријарх цариградски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


179-0027.03. Понедељак.

Свети преподобни Бенедикт

19:30 – Заједничко богослужење Великог повечерја и дружење после службе са парохијом оца Франциска у цркви Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92.


 

185-0029.03. Среда

Свети апостол Аристовул

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


188-0030.03. Четвртак

Свети Алексије Човек Божји

18:00 – Јутрење и 1.час (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


190-0031.03. Петак

Свети Кирил, архиепископ јерусалимски

08:30 – 3, 6 и 9 час и Литургија пређеосвећених дарова (у цркви Св.Тројице и Казанске иконе Божје Мајке на Оланда 3576)

 


Свети_Симеон_Дајбабски01.04. Субота

Св.Симеон Дајбабски

10:00 – Литургија и парастос (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)


ib222602.04. Недеља 4-а Великог поста.

Св. Марија Египатска

 

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


 

 

ФЕБРУАР 2017.

 

 

16-00

03.02. Петак

Св.Максим Исповедник

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib2064

04.02. Субота

Св.Апостол Тимотеј

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


 

22-00

05.02. Недеља. О митару и фарисеју. 

Св.Климент Анкирски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib3321

06.02. Понедељак

Св.Ксенија Петроградска

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib1322

09.02. Четвртак

Пренос моштију Св.Јована Златоустог

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 


ib3896

11.02. Субота

Св. Игњатије Богоносац

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 


ib3366

12.02. Недеља

Света Три јерарха

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib3378

15.02. Среда

Сретење

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


65-00

18.02. Субота

Св.Агатија

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 


ib3676

19.02. Недеља. О Страшном суду.

Св.Мелетије Антиохијски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 


ib2375

25.02. Субота

Икона Божије Мајке „Иверска“

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib2040

26.02. Недеља. Адамово изгнање из раја. 

Св.Симеон Мироточиви

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


2050-00

27.02. Понедељак. Почетак Великог поста.

Св.Кирило

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем

 

 

 

 

 


ib4045

28.02. Уторак

Св.Апостол Онисим

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем

 


 

5397-0001.03. Среда

Св.Флавијан

08:30 – Великопосно јутрење, часови и Литургија пређеосвећених дарова

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем


 

105-00

02.03. Четвртак

Св.Агатија

19:00 – Покајни канон св.Андреја Критског са Великим повечерјем

 

 

 


ib3171

03.03. Петак

Св.Лав, папа Римски

08:30 – Великопосно јутрење, часови и Литургија пређеосвећених дарова

 

 


103-00

04.03. Субота

Св.Теодор Тирон

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib3391

05.03. Недеља 1-а Великог поста. Победа Православља

Преподобни Лав Катански

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 


 

 

ЈАНУАР 2017.

 

 

 

20209-p02.01. Понедељак

Свети Јован Кронштатски, Свети Данило II, архиепископ српски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


 

ib212704.01. Среда

Света Анастасија Узорешитељница

18:00 — Исповест (в храме Св.Троицы и Казанской иконы Божьей Матери)

 

 

 


ib390205.01. Четвртак

Преподобни Нифонт Кипарски

18:00 — Исповест (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

 

 

 


 

ib215906.01. Петак

Бадњи дан. Света Евгенија

09:00 — Велика вечерња и литургија св. Василија Великог (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

21:00 — Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib27907.01. Субота

Рождество Господа и Бога и Спаса нашега Исуса Христа – Божић

00:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 


 

ib2499

08.01. Недеља

Сабор Пресвете Богородице

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

12:00 – Божић за децу

 

 


 

ib37309.01. Понедељак

Свети првомученик Стефан, архиђакон

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib361113.01. Петак

Преподобна Меланија Римљанка

18:00 – Празнично свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 

 


ib313614.01. Субота

Обрезање Господа и Бога и Спаса нашега Исуса Христа

Свети Василије Велики

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib615.01. Недеља

Свети преподобни Серафим Саровски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib314218.01. Среда

Крстовдан

10:00 – Литургија Св. Василија Великог са Великим освећењем воде (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

18:00 – Празнично свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 


ib1819.01. Четвртак

Богојављење

10:00 – Литургија

19:00 – Велико освећење воде (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

 


 

ib13220.01. Петак

Сабор светог Јована Крститеља – Јовањдан

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib2222.01. Недеља

Свети Филип, митрополит московски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


 

ib315225.01. Среда

Света мученица Татјана
10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

ib395226.01. Четвртак
Свети мученици Ермил и Стратоник
19:00 – Молебни канон св.Стефану Дечанском (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

  
ib200427.01. Петак

Свети Сава, архиепископ српски

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 


ib64728.01. Субота

Свети Прохор Пчињски, Свети преподобни Гаврил Лесновски

10:00 – Литургија (црква Рођења Пресвете Богородице на Педро де Валдивиа 92)

18:00 – Свеноћно бдење (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576)

 

 


ib434529.01. Недеља

Свети апостол Петар

10:00 – Литургија (црква Свете Тројице и Казанске иконе Божије Мајке на Оланда 3576).

 

 

 

 


 

 

 

vinjetica

 

ГДЕ СЕ НАЛАЗИМО?

 

 

 

Црква Рођења Пресвете Богородице Аv. Pedro de Valdivia 92, Providencia - Santiago, Chile  
Црква Рођења Пресвете Богородице
Аv. Pedro de Valdivia 92, Providencia – Santiago, Chile
Црква Свете Тројице и Казанске Божије Мајке Av. Holanda 3576, Ñuñoa - Santiago, Chile
Црква Свете Тројице и Казанске Божије Мајке
Av. Holanda 3576, Ñuñoa – Santiago, Chile

 

vinjetica